O firmie

S -Trans to gwarancja rzetelności i bezpieczeństwa

Działamy na rynku od kilkunastu lat. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu:
  • Usługi dźwigowe ( dysponujemy dźwigami samojezdnymi od 10 do 70 ton i 60 metrów wysokości)
  • Ratownictwo drogowe – pomoc drogowa S8( samochody ciężarowe, tir, autobusy, busy, osobowe)
  • Transport ciężarowy( naczepy kurtynowe, platformy niskopodłogowe )
  • Parking strzeżony
Celem firmy jest doradztwo i oferowanie kompleksowych, najwyższej jakości rozwiązań. Doradztwo polega na dobraniu odpowiedniego sprzętu, technologii robot oraz organizacji transportu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, różnorodności posiadanych sprzętów oraz wykwalifikowanym fachowcom, sprostamy najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów. Powierzone nam prace wykonujemy solidnie i fachowo. Posiadamy sprawny sprzęt z aktualnymi dozorami oraz różnego rodzaju zawiesia, łańcuchy, liny oraz pasy umożliwiające sprawną i bezpieczną pracę. Podejmiemy najbardziej niestandardowe zlecenia. Cenę dostosujemy indywidualnie do zamówienia. 

Dźwigi: Dysponujemy dźwigami samojezdnymi od 10 do 70 ton. Korzystamy ze sprzętów światowej jakości. Posiadamy dźwigi samojezdne umożliwiające pracę w wyjątkowo ciężkich warunkach. 

Holowniki: Posiadamy pojazdy służące zarówno do ratownictwa drogowego podczas wypadków i kolizji drogowych jak i ich późniejszego transportowania. 

Transport: Samochody o różnym tonażu oraz naczepy i platformy o różnych rozmiarach umożliwiające szybki i bezpieczny transport materiałów o zróżnicowanych gabarytach i wadze.